Головне управління ДПС
в Івано-Франківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Відбулась онлайн-зустріч податківців з студентами Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету

опубліковано 23 квітня 2021 о 17:16

Сьогодні, відбулась онлайн-зустріч податківців із студентами 3 та 4 курсів за спеціальністю «Право» Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету, з метою формування у майбутніх платників високої податкової культури та розуміння підростаючим поколінням ролі і значення податків в житті держави.

Заступник начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Наталія Зікрата зазначила: «Актуальним засобом зв’язку на сьогоднішній день стали онлайн-зустрічі, в тому числі і зустрічі з майбутніми платниками. Не зважаючи на карантин студенти-правники мають удосконалювати свої знання і у сфері оподаткування, щоб в подальшому бути більш грамотними в податковій сфері».

Посадовиця ознайомила майбутніх платників з організаційною структурою податкової служби, основними завдання податкових інспекцій та податкової служби області.

Начальник управління супроводження судових справ ГУ ДПС в області Тетяна Бабій розповіла студентам про організацію роботи підрозділу, процедури оскарження платниками рішень контролюючого органу та супроводження податківцями справ у судах щодо здійснення захисту донарахованих сум податків і зборів.