До ЦОП Коломийської ДПІ завітали студенти
опубліковано 22 лютого 2024 о 10:40
![](/data/material/000/637/758120/65d708dbd1063.jpg)
До ЦОП Коломийської ДПІ завітали студенти 2 курсу ВСП "Коломийський економіко-правовий фаховий коледж Державного торговельно-економічного Університету". Заступник начальника Коломийської ДПІ Мирослава Бундзяк провела для студентів екскурсію в Центр обслуговання платників, ознайомила з новаціями податкового законодавства, розповіла про деклараційну кампанію, в т.ч. податкову знижку за навчання, переваги оформлення трудових відносин з найманими працівниками, мінімальне податкове зобов'язання, застосування РРО тощо.