Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківці роз’яснюють яремчанцям актуальні питання оподаткування

опубліковано 02 лютого 2024 о 09:26

Фахівці Яремчанської державної податкової інспекції на семінарах та зустрічах з платниками податків роз’яснюють актуальні питання оподаткування. 

Так, на нещодавній зустрічі начальник Яремчанської ДПІ Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Юрій Вередюк наголосив фізичним особам, що триває щорічна кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році. Посадовець зазначив, що декларуванню підлягають доходи, отримані від осіб, що не є податковими агентами, тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи. У разі отримання неоподаткованих доходів громадяни, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня 2024 року. Податкову декларацію можна подати в електронній формі за допомогою застосунку «Моя податкова» або через «Електронний кабінет».

Крім того, керівник податкової інспекції розповів присутнім про дотримання працедавцями вимог трудового законодавства, оподаткування благодійної допомоги, переваги подання звітності в електронному вигляді та можливість отримання інформації з питань оподаткування через Електронний кабінет платника або за допомогою застосунку «Моя податкова».