Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Верховинській податковій роз’яснюють податкове законодавство платникам податків

опубліковано 16 травня 2023 о 09:20

Нещодавно, начальником Верховинської ДПІ  Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Оксаною Ясінською проведено робочу зустріч з платниками податків, де роз’яснено деякі норми діючого податкового законодавства.
 
Під час зустрічі начальник Верховинської ДПІ розповіла присутнім про обов’язкове застосування РРО чи ПРРО під час здійснення торгівлі чи наданні послуг за готівкові кошти, про порядок подання декларації про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки.
Також Оксана Ясінська поінформувала про діючі електронні сервіси ДПС України, зокрема «Електронний кабінет». За її словами через приватну частину громадяни можуть подати декларацію про майновий стан і доходи, отримати довідку про доходи, переглянути розрахунки з бюджетом, зареєструвати програмний РРО та отримати податкове повідомлення-рішення про сплату майнових податків.
Крім того, керівник податкової інспекції повідомила, що з 1 квітня 2023 року діє новий порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення. При цьому зауважила, що для всіх платників запроваджено перехідний період, який надає можливість до 1 липня 2023 року при сплаті податків, зборів, єдиного внеску використовувати і старий формат реквізиту «Призначення платежу». 
 
Наостанок Оксана Ясінська звернула увагу працедавців на дотримання ними вимог трудового законодавства, зокрема укладення договорів з найманими працівниками та виплати їм заробітної плати не менше мінімально встановленого законодавством рівня.