Під час зустрічі з платниками податків, які проводяться в ЦОПі Тисменицької ДПІ, начальник інспекції Олександра Гайдай надала відповіді на питання, які найбільше їх цікавили.
Зокрема, розповіла про необхідність застосування РРО або ПРРО при проведенні розрахункових операцій, забезпечення використання електронних платіжних засобів, оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
Також на зустрічі платники цікавились питаннями декларування активів, придбаних за кошти, податки з яких були сплачені, порядком подання декларації з метою отримання податкової знижки, порядком проведення звірки даних по майнових податках.
Спілкуючись з платниками податків, Олександра Гайдей проінформувала про роботу комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС в Івано-Франківській області, звернувшись на яку можна оперативно вирішити питання, які виникають під час ведення господарської діяльності.