Головне управління ДПС
в Івано-Франківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про декларування активів на черговій зустрічі податківців з працівниками ТОВ «Куверт-Україна»

опубліковано 25 листопада 2021 о 11:40

Про можливість скористатись одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету заступник начальника Івано-Франківської ДПІ ГУ ДПС в Івано-Франківській області Олена Мухіна розповіла під час зустрічі працівникам ТОВ «Куверт-Україна».

 В ході заходу учасників ознайомлено з вимогами Закону України  від 15 червня 2021 року № 1539 та надано роз’яснення окремих його норм.

Зокрема, Оленою Мухіною наголошено, що це особливий порядок декларування фізичною особою активів і це виключно добровільне декларування і необхідність подання чи не подання декларації визначає сам громадянин.

Також заступниця ознайомила учасників зустрічі з переліком активів, що підлягають декларуванню, ставками податку та механізмом подання декларації і сплати податку. В процесі жвавого обговорення окремих норм закону, надано відповіді на питання слухачів.

Крім того, громадянам наголошено на необхідності своєчасної сплати майнових податків та переваги використання функціонуючих електронних сервісів ДПС. 

По завершенні зустрічі Олена Мухіна надала присутнім інформаційні матеріали та листівки.