Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Актуальні питання оподаткування та співпрацю обговорили косівські податківці з представниками Рожнівської сільської ради

опубліковано 26 лютого 2024 о 14:50

Під час нещодавньої зустрічі старший державний інспектор Косівської ДПІ ГУ ДПС в Івано-Франківській області Василь Арсенич та заступник сільського голови Рожнівської сільської ради  Роман Матейчук обговорили питання забезпечення наповнення бюджету громади, вжиття заходів щодо погашення боргів громадянами, які проживають на території старостинських округів (в основному з майнових податків), важливість легалізації трудових відносин як для найманих працівників так і для бюджету тощо.

Крім цього, Василь Арсенич розповів про актуальні зміни у податковій сфері та про деклараційну кампанію – 2024, яка розпочалася з 1 січня цього року. Посадовець проінформував, хто повинен подавати декларацію про майновий стан і доходи за 2023 рік, які є способи подачі декларації та хто має право на отримання податкової знижки. 

Нагадав і про необхідність застосування ФОПами ІІ-ІV груп РРО або ПРРО та про розміри штрафів за порушення законодавства при здійсненні готівкових розрахунків.  

Також він розповів про діючі електронні сервіси ДПС України, зокрема про Електронний кабінет та застосунок «Моя податкова».

На завершення зустрічі Василь Арсенич та Роман Матейчук окреслили план подальших спільних дій у напрямку наповнення місцевого бюджету та контролю за дотриманням суб’єктами господарювання вимог податкового законодавства.