Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З 1 квітня 2023 року додано нові рахунки для сплати мінімального податкового зобов’язання. Решта рахунків не зазнали змін

опубліковано 04 квітня 2023 о 14:46

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що з 1 квітня 2023 року додано нові рахунки для сплати мінімального податкового зобов’язання з податку на прибуток (коди класифікації доходів бюджету 11025100), податку на доходи фізичних осіб (11011300) та єдиного податку (18050700).

Нагадаємо, МПЗ сплачується юридичними особами, фізичними особами – підприємцями чи громадянами, у яких власності або в користуванні є сільгоспугіддя, а це: рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища, перелоги, або ж у випадку, коли  вони вирощують та реалізовують  власну сільськогосподарську продукцію. 

При цьому, реквізити решти бюджетних рахунків для зарахування податків і зборів  залишаються незмінними.

Інформація про актуальні реквізити рахунків для сплати податкових платежів та єдиного внеску розміщена в електронному кабінеті платників, на вебпорталі Головного управління ДПС у рубриці «Рахунки для сплати платежів» (http://if.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/645153.html) та в Центрах обслуговування платників.