Головне управління ДПС
в Івано-Франківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Громадський діяч, заступник голови-виконавчий директор Обласного об'єднання організацій роботодавців Василь Скригунець задекларував доходи, отримані в минулому році

опубліковано 07 квітня 2021 о 13:58

Василь Скригунець торік дебютував з книгою “На чатах”. Це історико-публіцистичні нариси про рідний автору Стопчатів. Спонукало Василя Скригунця до написання книги бажання зберегти свідчення минувшини Прикарпаття. У своїй щоденній праці чоловік намагається завжди бути корисним іншим, тому й з декларуванням доходів, отриманих від видавництва книги, не став зволікати:

“Задекларувати власні доходи - це не подвиг, як дехто розцінює, а звичайна річ - наш обов’язок перед державою, громадою, в якій ми живемо. Наша країна переживає зараз вкрай нелегкі часи – це і війна, і пандемія. Багато соціальних сфер потребують додаткового, посиленого фінансування. Тому мені приємно, що я також можу внести, бодай невелику частку, до бюджету. Якщо кожен з нас буде чесним,  насамперед перед собою, і свідомо сплачуватиме податки, то уже в недалекому майбутньому ми будемо жити в процвітаючій та заможній країні. В цьому і полягає, на мою думку, патріотизм”.