Головне управління ДПС в Івано-Франківській області інформує, що впродовж першого півріччя 2020 року до податкових інспекцій області надійшло 208 письмових звернень громадян.
Направлені звернення стосувалися дотримання вимог чинного законодавства з питань податкової, фінансової політики, в тому числі щодо проведення звірки даних стосовно об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, плати за землю, недоліків в діяльності підприємств, установ та організацій.
Основна питома вага письмових звернень громадян стосувалася таких питань:
- 130 звернень, що становить 63 відсотка з адміністрування загальнодержавних та місцевих податків і зборів, а також єдиного внеску;
- 40 звернень – з інших питань, що належать до компетенції органів ДПС зокрема, щодо повернення помилково сплачених коштів та надання роз’яснення положень податкового законодавства
- 25 звернень складають заяви громадян з контрольно - перевірочної роботи;
- 7 звернень – щодо застосування пільг при сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів);
- 4 звернення – щодо відмови в отриманні реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
- 2 звернення – щодо діяльності органів місцевого самоврядування та діяльності підприємств.
Усі звернення, що надійшли взяті на контроль, проведені відповідні контрольно-перевірочні заходи, заявникам направлені відповіді у визначені законодавством терміни.