Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За 2020 рік в Центрі обслуговування платників Калущини, Рогатинщини та Галичанщини надано 16105 адміністративних послуг

20.01.2021

За 2020 рік фахівцями Центру обслуговування платників Калущини, Рогатинщини та Галичанщини громадянам та представникам бізнесу надано 16105 адміністративних послуг.

Зокрема, за звітній період звернулось:

- 6724 громадянина за послугою з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;

- 1086 громадян за отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;

Крім цього, на платниками податків зареєструвалось 1298 СГД (153 - юридичних та 1145 - фізичних осіб), видано 1453 витяги з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 1000 книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 1260 книг обліку розрахункових операцій.

Нагадаємо, що в Центрі обслуговування платників, у зв’язку з поширенням коронавірусу, необхідно дотримуватись рекомендацій щодо безпечної дистанції, заходити тільки у захисній масці та дезинфікувати руки. Також рекомендуємо платникам використовувати електронні сервіси ДПС, зокрема Електронний кабінет платника.