Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За 11 місяців 2020 року фахівцями Центру обслуговування платників Коломийської ДПІ надано більше 12 тисяч адміністративних послуг

11.12.2020

Протягом 11 місяців  2020 року фахівцями Коломийської державної податкової інспекції надано 12320 адміністративних послуг.

Найбільшим попитом серед платників користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За звітний період надано 4577 таких карток. Значну частку з наданих адмінпослуг займають запити громадян про отримані доходи, яких надійшло за звітний період 2823.

Серед фізичних осіб-підприємців однією з найбільш запитуваних послуг є  послуга з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку – 1790  та послуга з реєстрації платником єдиного податку  – 1427.  

З початку року 299 суб’єктів господарювання отримали довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, з них 172 – в електронній формі.

Для подання податкової звітності та  листування податківці рекомендують платникам податків використовувати електронні сервіси ДПС.