Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Івано-Франківські податківці роз’яснюють громадянам порядок декларування доходів за результатами 2023 року

опубліковано 27 лютого 2024 о 13:53

Івано-Франківські податківці проводять тренінги та зустрічі з платниками податків та громадянами щодо подання звітності суб’єктами господарювання та декларації про майновий стан та доходи громадянами за допомогою електронних сервісів. 

На черговому тренінгу фахівці Івано-Франківської ДПІ Головного управління ДПС в Івано-Франківській області розповіли громадянам про декларування доходів, отриманих у 2023 році. Зокрема, які доходи підлягають обов’язковому декларуванню, які громадяни зобов’язані до 1 травня п.р. подати декларацію про майновий стан і доходи та звернули увагу на переваги подання декларації про майновий стан і доходи в електронній формі. 

Під час заходу податківці розповіли присутнім про функціональні можливості «Електронного кабінету» та мобільного застосунку «Моя податкова». За допомогою зазначених сервісів, платники податків можуть переглядати свої персональні дані: адресу, об’єкти оподаткування, податковий борг, податкові повідомлення-рішення, стан розрахунків з бюджетом, отримати довідку про доходи, подати повідомлення рішення про прийняття працівника на роботу. 

Присутнім наголосили, що для зручності подання декларації в Електронному кабінеті платника створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів. 

Податківці на прикладі роз’яснили фізичним особам-підприємцям як зареєструвати за допомогою «Електронного кабінету» програмний реєстратор розрахункових операцій, та громадянам порядок подання податкової декларації про майновий стан і доходи.