Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники податків можуть спланувати візит заздалегідь до Центру обслуговування платників через онлайн - запис

опубліковано 11 грудня 2025 о 08:04

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що Державна податкова служба України на виконання Національної стратегії доходів продовжує цифровізацію послуг для платників податків. Суб'єкти господарювання та громадяни можуть заощадити час та спланувати візит заздалегідь до Центру обслуговування платників через онлайн - запис до електронної черги.

Записатися до електронної черги для відвідування Центрів обслуговування платників можна онлайн на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі. Для запису через вебпортал ДПС до електронної черги в ЦОП для отримання адміністративних та інформаційних послуг необхідно:

- на головній сторінці вебпорталу ДПС (https://tax.gov.ua) або на субсайті відповідного територіального органу ДПС натиснути банер «Електронна черга. Запис в ЦОП», що здійснить перенаправлення до Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР) на сторінку «Попередня реєстрація в електронній черзі для отримання послуг» (https://zir.tax.gov.ua/main/queue). Натиснути кнопку «Продовжити»;

- зареєструватися, заповнивши дані: ім’я, прізвище, електронну адресу (Email) та номер телефону. Після чого посилання для продовження запису буде відправлено на зазначену електронну адресу;

- перейти за посиланням та обрати потрібний вид послуги (подання кореспонденції, подання звітності, отримання консультацій з питань електронних сервісів, проведення звірки даних щодо майнових податків, послуги КЕП, адміністративні та інші послуги), територіальне відділення ЦОП, зручні дату і час та натиснути на кнопку «Передати запит на реєстрацію».

Інформація про підтвердження реєстрації візиту до ЦОП (із зазначенням дати, часу й адреси ЦОП) з’являється на екрані та відправляється на електронну адресу.

Також Контакт-центр ДПС (за номерами телефонів 0 800 501 007, 0 500 501 007 (Vodafone), 0 770 501 007 (Київстар), 0 730 501 007 (Lifecell)) здійснює запис фізичних та юридичних осіб на візит до ЦОП.

Плануйте візит заздалегідь – заощаджуйте свій час. Система керування чергами в ЦОП створена для забезпечення зручності та оперативності обслуговування відвідувачів, що особливо актуально у період воєнного стану.