Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Які документи необхідно надати Кваліфікованому надавачу ЕДП ДПС фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, для отримання електронних довірчих послуг з метою використання у своїй діяльності?

опубліковано 12 лютого 2024 о 10:13

Перелік документів, необхідних для отримання електронних довірчих послуг, наведено у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» вебсайту Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі – Надавач) (https://ca.tax.gov.ua) у підрозділі «Підготовка документів та реєстрація». Про це нагадують в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, та бажає отримати електронні довірчі послуги у Надавача разом з документами, зазначеними у Переліку для категорії «фізична особа», подає копію свідоцтва про реєстрацію чи іншого документа (дозволу, сертифіката тощо), що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності, про який вноситься відповідний запис при формуванні кваліфікованих сертифікатів.

Водночас повідомляємо, що у разі виникнення питань стосовно отримання фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, електронних довірчих послуг можна звернутись до пунктів обслуговування (відокремлених пунктів реєстрації), номери телефонів, яких розміщенні на вебсайті Надавача за посиланням: Головна/«Контакти»/«Пункти обслуговування».

На Івано-Франківщині кваліфіковані електронні підписи можна безкоштовно отримати в пунктах кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, розташованих в Центрах обслуговування платників Івано-Франківської ДПІ ГУ ДПС за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20 та Калуської ДПІ ГУ ДПС за адресою: м. Калуш, вул. В.Стуса, буд. 2, каб. 107.