З початку року на рахунок держбюджету надійшло 535,2 мільйони гривень військового збору від платників податків Прикарпаття. У порівнянні з минулим роком дані надходження зросли на 25,5 мільйонів гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
Нагадуємо, платниками військового збору є усі фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, а також фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи в Україні та податкові агенти.
Ставка збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Це, зокрема, заробітна плата, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, а також пасивні доходи, у тому числі роялті, дивіденди, страхові виплати, іноземні доходи тощо.
Дякуємо усім платникам податків за патріотизм та стійку громадянську позицію! Кожна сплачена вами гривня податків працює на Перемогу!