Як повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області за січень-жовтень 2023 року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 16,9 мільйона гривень туристичного збору, що на 1,7 мільйона гривень більше, ніж торік.
Із загальної суми надходжень юридичні особи перерахували понад 5,7 мільйона гривень, а фізичні особи-підприємці сплатили до місцевих бюджетів 11,2 мільйона гривень.
Нагадаємо, платниками туристичного збору в Україні є громадяни та іноземці, які перебувають на території України і користуються послугами готелів, кемпінгів та інших об’єктів тимчасового проживання. Туристичний збір є обов’язковим для цих осіб та сплачується як частина вартості проживання.
Податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця.