Головне управління ДПС
в Івано-Франківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Який термін подання заяви за формою № 1-ПДВ платником єдиного податку в разі добровільної зміни ставки єдиного податку?

опубліковано 23 листопада 2022 о 15:52

Як інформують в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, відповідно до п. 183.4 ст. 183 Податкового кодексу України у разі зміни ставки єдиного податку відповідно до п.п. «б» п.п. 4 п. 293.8 ст. 293 ПКУ реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного місяця, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату ПДВ.