Головне управління ДПС
в Івано-Франківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У разі подання нової звітної декларації декларантом подаються повторно усі необхідні документи

опубліковано 22 вересня 2022 о 16:22

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб продовжено до 1 березня 2023 року. В період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, виключно шляхом подання нової Декларації. Водночас попередньо подана Декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою.

Відповідно до розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України декларант може додати до Декларації відповідні документи або належним чином засвідчені їх копії, що підтверджують вартість об’єктів декларування, які знаходяться (зареєстровані) на території України.

Декларант зобов’язаний документально підтвердити вартість об’єктів декларування шляхом додання до Декларації засвідчених належним чином копій документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі якщо такі об’єкти знаходяться (зареєстровані) за межами України.

Враховуючи те, що у разі подання декларантом Декларації з типом «Звітна нова» попередньо подана Декларація вважається анульованою, то при поданні нової звітної Декларації декларантом подаються повторно усі необхідні документи.