Головне управління ДПС
в Івано-Франківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Які платники податку на прибуток зобов’язані оприлюднювати річну фінансову звітність разом з аудиторським звітом не пізніше 10 червня 2021 року?

опубліковано 20 травня 2021 о 09:33

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що змінами до Податкового кодексу України визначено обов’язковість подання до контролюючого органу аудиторського звіту разом з річною фінансовою звітністю для підприємств, зазначених у статті 14 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

Вперше норма щодо обов'язкового подання річної фінансової звітності разом з аудиторським звітом застосовується за підсумками 2020 звітного року, тобто річна фінансова звітність за 2020 рік подається разом з аудиторським звітом у строк не пізніше 10 червня 2021року.

Відповідно до статті 14 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", в залежності від категорії суб’єкта господарювання, фінансову звітність разом з аудиторським висновком мають подавати:

підприємства, що становлять суспільний інтерес (крім великих підприємств, які не є емітентами цінних паперів), публічні акціонерні товариства, суб'єкти природних монополій на загальнодержавному ринку та суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях – не пізніше ніж до 30 квітня року, що настає за звітним періодом, мають оприлюднювати річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським висновком на своїй веб-сторінці (у повному обсязі) та в інший спосіб у випадках, визначених законодавством;

великі підприємства, які не є емітентами цінних паперів, та середні підприємства – не пізніше ніж до 1 червня року, що настає за звітним періодом, мають оприлюднювати річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком на своїй веб-сторінці (у повному обсязі);

інші фінансові установи, що належать до мікропідприємств та малих підприємств – не пізніше ніж до 1 червня року, що настає за звітним періодом, мають оприлюднювати річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком на власній веб-сторінці (у повному обсязі).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»