Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податкові зобов’язання з рентної плати за грудень 2020 року рекомендуємо сплатити не пізніше 29 січня

27.01.2021

Згідно зі статтею 257 Податкового Кодексу України, для платників податків діяльність яких пов’язана з користуванням надрами при видобуванні вуглеводної сировини, а також з використання радіочастотних ресурсів України, звітний період для рентної плати дорівнює календарному місяцю.

Платники самостійно обчислюють суму податкових зобов’язань з рентної плати та сплачують до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання податкової декларації.

Відповідно, сплатити податкові зобов’язання з рентної плати за грудень 2020 року необхідно не пізніше 1 лютого 2021 року, а за січень 2021 – не пізніше 2 березня 2021 року.     

Однак, у зв’язку з тим, що кінцева дата платежів припадає на вихідні дні, рекомендуємо здійснити сплату з податкових зобов’язань за грудень 2020 року не пізніше 29 січня 2021 року, і, відповідно за січень 2021 року – до 26 лютого 2021 року.
    Не  залишайте сплату податків на останній день! Пам ’ятайте – своєчасне надходження податкових платежів до бюджету – запорука економічного та соціального розвитку громади, в якій ви живете. Дякуємо за співпрацю та сумлінність!