Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Підприємці, які надають платні медичні послуги з 1 січня 2021 року мають застосовувати РРО або програмні РРО

13.01.2021

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що з 1 січня 2021 року фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють надання платних послуг у сфері охорони здоров’я, зобов’язані застосовувати РРО або програмні РРО.

Зокрема, платні послуги у сфері охорони здоров’я, які можуть надавати фізичні особи-підприємці, визначено Класифікатором видів економічної діяльності ДК 009:2010, затверджено наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 р. № 457. Цією класифікацією визначено розділ за кодом 86 «Охорона здоров’я», який поділяється на групи: 86.1 «Діяльність лікарняних закладів»; 86.2 «Медична та стоматологічна практика»; 86.9 «Інша діяльність у сфері охорони здоров’я».

Зазначений розділ включає лікарні широкого профілю та спеціалізовані лікарні короткочасного або тривалого перебування пацієнтів, санаторії, профілакторії, будинки для людей похилого віку з медичним обслуговуванням, психіатричні лікарні, установи для осіб з розумовими вадами, реабілітаційні центри, лепрозорії та інші установи охорони здоров’я, що мають необхідну матеріальну базу та проводять діагностичне та медичне лікування пацієнтів, які страждають різними захворюваннями.

Також до цього розділу віднесено стоматологічні послуги загального та спеціалізованого характеру, послуги ортодонтів. Крім того, цей розділ включає оздоровчі заходи, які виконують не лікарні, а парамедичний персонал, медичні консультації та лікування в області загальної та спеціалізованої медицини лікарями загального напряму, медичними спеціалістами та хірургами.

Це визначено п. 61 підрозд. 10 розд. XX «Інші перехідні положення Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, який доповнено Законом України від 20 вересня 2019 року № 129-IX із змінами.

 

Читайте актуальну та необхідну інформацію з податкових питань на офіційних сторінках ДПС України у соціальних мережах:

 

FACEBOOOK https://www.facebook.com/TAXUkraine

 

TELEGRAM https://t.me/tax_gov_ua