Головне управління ДПС
в Івано-Франківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Ліцензія на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами також дає право на торгівлю рідинами до електронних сигарет

опубліковано 12 січня 2021 о 18:45

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що торгівля рідинами, яка використовується в електронних сигаретах, може здійснюватися лише за наявності відповідної ліцензії.

Такі новації передбачені Законом України від 16.01.2020 року № 465-ХI “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві”.

Ліцензія на право здійснення як оптової, так і роздрібної торгівлі видається територіальним органом ДПС. Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, становить 780 гривень за кожне місце торгівлі. Річна плата ліцензії на право здійснення оптової торгівлі рідинами, що використовуються в електронних сигаретах  також складає 780 гривень.

Слід зауважити, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, мають право продавати рідини, без отримання окремої ліцензії на право роздрібної торгівлі такими рідинами.

 

Читайте актуальну та необхідну інформацію з податкових питань на офіційних сторінках ДПС України у соціальних мережах:

 

FACEBOOOK https://www.facebook.com/TAXUkraine

 

TELEGRAM https://t.me/tax_gov_ua