Шановні бухгалтери і аудитори!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
Щороку 16 липня всі бухгалтери та аудитори в Україні відзначають своє професійне свято – День бухгалтера.
Важлива та надзвичайно відповідальна праця бухгалтера є запорукою злагодженої роботи кожного підприємства, установи та організації, а відтак – і держави. Тому бухгалтер – фахівець, який потрібен усім. Адже саме він забезпечує чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, і звичайно виплати заробітної плати.
В умовах змін, що відбуваються у нашому суспільстві професія бухгалтера та аудитора є як ніколи затребувана і потребує знань в різних сферах діяльності: юриспруденції, інформаційних технологій, спеціалізованих бухгалтерських програм, законодавства, що стосується бухгалтерського, податкового обліку та інших нормативно-правових актів.
В свою чергу, податкова служба вдосконалює розроблені податкові електронні сервіси, які спрощують процедуру подання звітності, сплату податків, обмін інформацією з контролюючим органом, що дозволяє заощадити час бухгалтерів.
Отож, шановні бухгалтери і аудитори, наснаги Вам від професійної діяльності! Натхнення для добрих і корисних справ, родинного тепла та затишку, здоров’я та позитивних емоцій!
З повагою,
начальник
ГУ ДПС в області Ірина Столярик