Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податківці наполегливо рекомендують платникам дотримуватись безпечної відстані при очікуванні для отримання адмінпослуг в ЦОПАх

30.06.2020

На період дії постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» Головне управління ДПС в Івано-Франківській області працює відповідно до постанови КМУ та з дотриманням карантинних заходів.

В зв’язку з цим, платникам при відвідуванні ЦОПів необхідно неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів.  Зокрема, до Центрів платники мають право заходити тільки у захисній масці, гумових рукавичках та після дезінфекції рук. Дезінфікуючі засоби для працівників та відвідувачів розміщені в кожному Центрі. Громадяни, які мають ознаки інфекційних захворювань та без масок у приміщення Центрів допускатися не будуть.

Також передбачено обмеження кількості одночасного перебування людей в залах обслуговування Центрів (на одного працівника Центру – один відвідувач).

Особливу увагу звертаємо громадян, які очікують своєї черги поза межами Центру обслуговування платників на дотриманні відстані не менше ніж 1,5 метри між відвідувачами.

Максимально використовувати дистанційні форми комунікації – телефон, електронну пошту, веб-сайт Територіальних органів ДПС в Івано-Франківській області (https://if.tax.gov.ua).

Приймання усієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється виключно через скриньки, електронну пошту, режим листування в Електронному кабінеті та поштою.

Для зменшення скупчення відвідувачів рекомендуємо платникам податків здійснювати візит до Центрів обслуговування платників за попереднім записом на конкретну годину прийому. Перелік телефонів Центрів, за якими здійснюється попередній запис розміщено за посиланням https://if.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

В Центр обслуговування платників Івано-Франківської ДПІ для отримання послуг можна записатись на чергу ОНЛАЙН за посиланням http://servernew.qsolutions.com.ua:8081/webpreregistration/index/GRIS#!/profile/dfs/f33deff2-035c-4912-ab46-35b6d36d1251

Нагадаємо, надання адміністративних послуг у Центрах обслуговування платників (ЦОП) здійснюється за таким графіком (з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні 2 години на 10-15 хв.):

з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п'ятницю - до 15 год. 45 хвилин),

обідня перерва - з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хвилин.