Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Ключові дати застосування реєстраторів розрахункових операцій для підприємців-платників єдиного податку відтерміновано

19.05.2020

Як повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області ключові дати застосування реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків із споживачами для підприємців-платників єдиного податку відтерміновано. Це передбачено Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX, який вніс зміни до Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Зокрема, з 1 жовтня 2020 року на 1 січня 2021 року перенесено обов’язкове використання РРО для фізичних осіб-підприємців, платників єдиного податку ризикових сфер діяльності, які здійснюють продаж ювелірних виробів, медпрепаратів і ліків, складних побутових приладів, автозапчастин, магазинів з продажу секонд-хенду. Використовувати РРО необхідно буде продавцям товарів через мережу інтернет, ресторанам, кафе, турагенціям та готелям.

На 1 квітня 2021 року перенесено застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями), крім платників єдиного податку першої групи.

Крім того, на 1 серпня 2020 року перенесено  впровадження застосування програмних РРО, як альтернативи класичним (було з 19 квітня 2020 року). Тож, до 1 серпня 2020 року підприємці можуть застосовувати класичні РРО паралельно з програмними.

На 1 січня 2021 року перенесено запровадження процедури «КЕШБЕК» (було з 1 жовтня 2020 року).