Шановні прикарпатці! Вітаю Вас з Днем Соборності України!
Понад 100 років тому, 22 січня 1919 року, українські землі об’єднались в єдину самостійну державу, проголосивши Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. В цей день під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією.
І хоча, через низку тодішніх обставин, національна революція зазнала поразки – цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.
Сьогодні Україна знову бореться за свою Соборність і ця боротьба є непростою. Тому лише об’єднавши свої сили ми зможемо відстояти свою незалежність та територіальну цілісність.
Впевнений, що незважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої країни, нам вдасться досягти величної мети – побудови економічно і духовно багатої, вільної і демократичної, незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки.
Тож щиро зичу всім нам здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів, нових здобутків і непереможної віри у краще прийдешнє нашої України.
Вітаючи з Днем Соборності України, бажаю усім нам миру, сили та енергії для того, щоб успішно пронести естафету волелюбності і єднання у майбутнє.
З повагою,
в.о. начальника
ГУ ДПС в Івано-Франківській області Юрій ЯКИМИШИН