Протягом січня-жовтня 2019 року платники податків Івано-Франківщини сплатили 4,3 млн грн транспортного податку, що на 0,1 млн грн перевищило надходження аналогічного періоду минулого року. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
Майже 63 відсотки цієї суми, а це 2,7 млн грн, сплачено фізичними особами. Юридичні особи перерахували до бюджету 1,6 млн грн транспортного податку.
Нагадаємо, статтею 267 Податкового кодексу України визначено, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Тобто в 2019 році оподаткуванню підлягають автомобілі, вартість яких перевищує 1 564 875 гривень.
Перелік автомобілів, які є об’єктом оподаткування транспортним податком, розміщений на сайті Мінекономрозвитку.