Платники податків Прикарпаття впродовж червня 2026 року до податкових органів області подали 68,5 тисяч звітних документів, з них 98 відсотків подано в електронній формі.
Загалом у червні відзвітувало 16,6 тисяч суб’єктів господарювання, в основному звітність стосувалася сплати ПДВ, ЄСВ, акцизного податку та ін. платежів.
Електронна форма звітності, нагадують в податковій службі, має ряд переваг над паперовою, це: економія часу, незалежність від місця перебування платника, автоматичне формування архів, оновлення версій документів та ін.
Також в обласній ДПС інформують, що подавати е-звітність можна через Електронний кабінет платника податків.
В податковій службі нагадують, що за допомогою Електронного кабінету в платників податків є можливість не лише надіслати звітність, а й направити запити чи заяви до органів ДПС та отримати необхідні довідки або інформацію. Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: http://саbinet.tax.gov.ua.