Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Відбулась зустріч керівництва Надвірнянської ДПІ та Надвірнянської територіальної громади

20.01.2021

Днями відбулась зустріч начальника Надвірнянської ДПІ Василя Гнатюка та заступника міського голови Ігора Писклинця, на якій обговорювались питання забезпечення надходжень до бюджету в 2021 році.

В ході зустрічі особлива увага приділена питанню проведення грошової оцінки земельних ділянок в тих населених пунктах, які приєднались Надвірнянської територіальної громади. Звернуто увагу на необхідність приведення у відповідність до законодавства ставок місцевих податків і зборів в таких населених пунктах.

Також керівники обговорили питання створення комісії з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення, вжиття спільних заходів щодо погашення заборгованості з податку на нерухоме майно та земельного податку, провели аналіз потенційних фінансових можливостей новоутвореної територіальної громади тощо.

Як зазначив Василь Гнатюк, місцеві податки і збори є коштами територіальних громад і, відповідно, основою їх фінансової незалежності. За його словами і органи місцевого самоврядування, і податкова служба повинні активізувати спільну роботу щодо наповнення місцевих скарбниць та здійснювати контроль за дотриманням суб’єктами господарювання і громадянами вимог податкового законодавства, своєчасної та в повному обсязі сплати податків та зборів.