Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З початку року від платників Долинщини та Болехівщини до зведеного бюджету надійшло понад 727 млн гривень

опубліковано 11 серпня 2020 о 08:40

Як повідомили в Долинському управлінні ГУ ДПС в Івано-Франківській області, впродовж семи місяців 2020 року платники Долинщини та Болехівщини сплатили до зведеного бюджету 727,4 млн гривень.

До державної скарбниці долиняни та болехівчани перерахували 458,2 млн гривень. Головними складовими податкових надходжень до державного бюджету є надходження рентної плати за користування надрами – 348,1 млн грн, податку на доходи фізичних осіб – 53,2 млн грн, податку на додану вартість – 29,0 млн грн, податку на прибуток – 8,7 млн грн, військового збору –14,6 млн гривень.

До місцевої казни надходження склали 269,2 млн гривень. Найбільшу частку доходів у місцевому бюджеті займає податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня - липня 2020 року надійшло 156,2 млн грн. Надходження плати за землю становлять 45,3 млн грн, єдиного податку – 25,6 млн грн, рентної плати за користування надрами – 19,7 млн грн, рентної плати за використання лісових ресурсів – 10 млн грн, акцизного податку – 3,4 млн гривень.