Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Проведення профілактичних заходів сприяє дотриманню податківцями норм чинного антикорупційного законодавства

опубліковано 10 листопада 2020 о 09:33

Проведення профілактичних, попереджувальних та правових заходів сприяє  дотриманню норм чинного антикорупційного законодавства. Так, з початку року працівниками відділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС для своїх колег проведено 640 таких заходів, з них 38 навчальних заходів (лекцій) та 602 – роз’яснювальні. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Також, підрозділом здійснюється контроль за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів працівників податкової служби області. За січень-жовтень цього року у 127 випадках вжито заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів.

Одночасно, розглянуто 7 повідомлень щодо можливої причетності посадових осіб ГУ ДПС до вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. За результатами розгляду повідомлень, викладена інформація не знайшла свого підтвердження.

Окрім того, фахівці відділу проводять індивідуальні консультації працівників служби, під час яких роз'яснюють норми антикорупційного законодавства.