Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Майже 50 мільйонів гривень сплатили на потреби військових платники податків Івано-Франківщини

опубліковано 15 лютого 2024 о 11:14

В січні цього року платниками Прикарпаття на фінансування українського війська перераховано 49,2 мільйона  гривень військового збору. Ця сума перевищує січневі надходження збору за минулий рік на 7мільйонів гривень. Про це інформують в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області. 

Нагадаємо, військовий збір спрямовують на підтримання обороноздатності української армії,  його запроваджено із 3 серпня 2014 року. 

Військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. До них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо. 

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка. Сума збору зараховується до державного бюджету.

Дякуємо кожному платнику за особистий вклад в Перемогу!