Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Більше трьох тисяч платників Прикарпаття є активними користувачами Електронного кабінету

опубліковано 12 грудня 2022 о 13:21

У листопаді цього року працівниками податкової служби Івано-Франківщини опрацьовано 61,1 тисячу звітних документів від платників податків. Про це повідомляє Головне управління ДПС в Івано-Франківській області. Загалом впродовж місяця відзвітували 25,4 тисячі платників, з них 98 відсотків обрали електронну форму звітності.

Електронна форма звітності, нагадують в податковій службі, має ряд переваг над паперовою, це – економія часу, незалежність від місця перебування платника, автоматичне формування архіву, оновлення версій документів та ін.

Також в обласній ДПС інформують, що подавати е-звітність можна й через Електронний кабінет платника податків. В листопаді цим сервісом скористалися майже 3124 тисячі платників Прикарпаття, або ж 13 відсотків від загальної кількості.

Електронний кабінет платника податків – доволі зручний та функціональний сервіс податкової служби, який дає можливість спілкування з податковою в онлайн режимі і є альтернативою ЦОП. Ним можуть скористатися як фізичні особи – громадяни, так і суб’єкти підприємницької діяльності, до прикладу, для отримання довідок, запитів тощо.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою http://cabinet.tax.gov.ua

Податкова служба нагадує, що у зв’язку із введенням воєнного стану, режим онлайн роботи Е-кабінету скорочено. Наразі робота сервісу триває з 8:00 до 18:00 год. в робочі дні. Такі заходи запроваджено з метою захисту прав платників в частині збереження та захисту баз даних.