Головне управління ДПС
в Івано-Франківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За вісім місяців 2020 року від платників Прикарпаття до бюджетів та фондів надійшло 11,2 млрд грн податків, зборів і платежів

опубліковано 08 вересня 2020 о 12:55

«Цьогоріч платникам податків доводиться працювати в складних умовах, адже карантин вніс свої корективи у діяльність усіх без винятку суб’єктів господарювання,- зазначила начальник Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик. - Попри всі труднощі, бізнес Прикарпаття зумів не лише вистояти та зберегти робочі місця, але й своєчасно сплачувати податки і збори, тим самим сприяти економічному розвитку нашої області».

Зокрема, за словами  керівника податкової служби Прикарпаття, за січень-серпень 2020 року платники податків Івано-Франківщини сплатили до зведеного бюджету 7,7 млрд грн. До Державного бюджету платниками податків сплачено 3,8 млрд грн, до місцевих бюджетів – майже 4 млрд грн. 

Основними платежами, які забезпечили надходження до державної скарбниці є:

- податок   на додану  вартість – 973 млн грн;

- податок на прибуток підприємств – 513,6 млн грн;

- податок на доходи фізичних осіб – 874,3 млн грн;

- рентна плата за користування надрами – 968,9 млн грн;

- екологічний податок – 163,5 млн грн.

Місцеві скарбниці поповнились, в основному, за рахунок податку на доходи фізичних осіб, надходження якого склали 2,6 млрд грн, єдиного податку, якого надійшло 512,5 млн грн, земельного податку – 401,8 млн грн, податку на прибуток - 59,1 млн грн, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 121,8 млн грн та екологічного податку – 111,6 млн грн.

Крім цього, за січень – серпень 2020 року платниками сплачено 242,3 млн грн військового збору та 3,5 млрд грн єдиного соціального внеску.