Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Перелік пріоритетних напрямів (тем) для підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління ДПС в Івано-Франківській області за спеціальними професійними (сертифікатними) та спеціальними короткостроковими програмами у 2023 році*

опубліковано 23 січня 2023 о 15:03

1. Пріоритетні напрями (теми) підвищення кваліфікації за спеціальними професійними (сертифікатними) програмами:

1.1. «Реалізація стратегічних завдань органів Державної податкової служби України з використанням сучасних методів податкового менеджменту»;

1.2. «Боротьба з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення».

2. Пріоритетні напрями (теми) підвищення кваліфікації за спеціальними короткостроковими програмами:

2.1. «Бюджетно – податкова політика сучасної держави та напрями її реалізації»;

2.2. «Знання у сфері міжнародної взаємодії (міжнародні договори, міжнародні переговори, листування англійською мовою, міжнародне співробітництво, офіційні візити, енергетична геополітика та дипломатія, інформаційна безпека, пріоритети зовнішньої політики України, актуальні питання світової політики, тренди розвитку глобальної економіки)».

2.3. «Актуальні питання реалізації податкового законодавства».

_______________________

* Перелік не є вичерпним та може бути доповнений іншими напрямами (темами) у разі внесення змін або прийняття нових нормативно – правових актів, що передбачатимуть необхідність підвищення кваліфікації посадових осіб органів Державної податкової служби за іншими напрямами.