Платники Івано-Франківської області впродовж першого півріччя 2020 року сплатили до державного бюджету 702,9 млн грн податку на додану вартість, що на 41,0 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду 2019 року. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
Зокрема, юридичними особами спрямовано до бюджету 671,8 млн грн податку на додану вартість та 31,1 млн грн цього податку сплатили фізичні особи-підприємці.
Слід зазначити, що станом на 01.07.2020 року найбільші суми надходжень ПДВ до бюджету надійшло від платників Івано-Франківського управлінням ГУ ДПС в області – 355,8 млн гривень.
Нагадаємо, що Законом України від 16.01.2020 №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до Податкового кодексу щодо адміністрування податку на додану вартість.
Читайте також: