На Івано-Франківщині за січень-липень 2025 року 4675 громадян подали декларацію про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки за витрати, понесені у минулому році. Загальна сума повернення податку на доходи фізичних осіб становить 26,7 мільйона гривень. На 1 серпня п.р. на банківські рахунки 4010 громадян уже надійшло 22 мільйони гривень раніше сплаченого ними ПДФО.
Нагадаємо, подати декларацію на отримання податкової знижки можна до 31 грудня 2025 року включно. У цьому році поверненню підлягають, витрати за минулий звітний рік, які підтверджені відповідними документами.
Для подання декларації про майновий стан і доходи рекомендуємо скористатись Електронним кабінетом платника чи мобільним застосунком Моя податкова.
Звертаємо увагу, що отримати податкову знижку можуть виключно платники податку на доходи фізичних осіб.