До 1 травня триває Деклараційна кампанія 2024 в рамках якої громадяни декларують не оподатковані доходи, отримані в минулому році чи подають декларацію з метою отримання податкової знижки. Для більш детального роз’яснення низки питань, які виникають під час подання декларації, випадків подання та звільнення від подання декларації, а також коли обов’язок з подання декларації вважається виконаним та права на податкову знижку ГУ ДПС в Івано-Франківській області проведено вебінар із заступником начальника управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС Оксаною Жураківською.
Також нагадаємо, що отримати розʼяснення можна за телефонами «гарячих ліній» та у Контакт-центрі ДПС.
Крім того, на вебпорталі ДПС функціонує розділ «Деклараційна кампанія 2024», в якому зібрано корисну для платників інформацію щодо деклараційної кампанії. Розділ розміщено за посиланням https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2024