Працівники Головного управління ДПС в Івано-Франківській області в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо застосування РРО чи програмних РРО провели зустрічі з фізичними особами-підприємцями, які проводять господарську діяльність в місті Івано-Франківську.
Під час заходів підприємцям роз'яснено, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219 відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», також, підприємців попередили про поновлення відповідальності за порушення вимог закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та звернули увагу на оформлення трудових відносин та переваги легального працевлаштування найманих працівників.
Крім того, фахівці податкової служби рекомендували підприємцям, які ще не встановили реєстратори розрахункових операцій, скористатися безкоштовною програмою від ДПС – програмним РРО та надають необхідну інформацію щодо реєстрації програмного РРО.