З початку року працівниками податкової служби області завершено 148 документальних позапланових перевірок юридичних осіб, за результатами яких донараховано 36,1 млн грн податкових зобов’язань, з яких до бюджету уже надійшло 10,4 млн гривень.
Oкрім того, під час проведення контрольно-перевірочних заходів, податківці упередили неправомірне бюджетне відшкодування ПДВ більш як на 12 млн грн, а ще зменшили від’ємне значення з ПДВ на 3,2 млн гривень.
Також впродовж 5-ти місяців 2023 року працівники податкової служби провели 444 фактичні перевірки, під час яких виявили чимало порушень податкового законодавства, як наслідок – донараховано 14,0 млн гривень.
Всього за результатами документальних та фактичних перевірок за 5 місяців року до бюджету уже сплачено 20,6 млн гривень.
В податковій службі закликають платників податків дотримуватись норм податкового законодавства та працювати в правовому полі, щоб окрім обов’язкових податкових платежів не довелося сплачувати ще й штрафні санкції.