До зведеного бюджету платники Прикарпаття сплатили понад 2 561 млн грн податку на доходи фізичних осіб сплатили. Цьогоріч податку надійшло на 143,6 млн грн більше ніж минулоріч. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
Із загальної суми надходжень до державного бюджету надійшло 650,6 млн грн ПДФО, а це на 36,6 млн грн більше ніж минулоріч. Місцеві бюджети отримали 1910,5 млн грн податку, що на 107 млн грн перевищує надходження минулого року.
Податок на доходи фізичних осіб є найвагомішим джерелом надходжень до зведеного бюджету та становить більше 45 відсотків від їх загальної суми. Основну частину, а це 90 відсотків в надходженнях ПДФО займає податок, що сплачується податковими агентами із доходів у вигляді заробітної плати, який складає 2295,4 млн гривень.