У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській тимчасово припинено проведення особистого прийому громадян.
При цьому зазначаємо, що громадяни можуть направити звернення засобами електронної пошти на адресу: if.official@tax.gov.ua, if.service@tax.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації), або на поштову адресу 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20.
Звернення можна також направити через Електронний кабінет. Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.