Нещодавно начальник Косівської ДПІ Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Оксана Мельниченко зустрілася з старостою Микитинецького старостинського округу Косівської ТГ Костянтином Атаманюком.
Посадовці обговорили напрямки та методи спільної роботи із забезпечення додаткових надходжень до місцевого бюджету, зазначивши, що своєчасна сплата податків сьогодні – це фінансова підтримка не лише громади та держави в такий складний час, а й ЗСУ.
Водночас Оксана Мельниченко зауважила, що не менш важливим є інформування платників про новації податкового законодавства. Керівник Косівської ДПІ розповіла про особливості застосування РРО/ПРРО та зміни до податкового законодавства згідно із Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».
Крім цього, Оксана Мельниченко розповіла про можливості електронного кабінету платника та мобільного застосунку «Моя податкова» та нагадала про право громадян на проведення звірки з майнових податків та правильності заповнення платіжних інструкцій при сплаті податкових зобов’язань.