Особливості податкового законодавства, що діють на період воєнного стану, обговорили податківці з платниками податків Городенківщини.
Зокрема, старший податковий інспектор Городенківської ДПІ Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Олександра Бойчук детально зупинилася на особливостях застосування спрощеної системи оподаткування, зокрема про можливість переходу на спец режим зі ставкою оподаткування 2 відсотки. Також нагадала, про необхідність застосування РРО чи ПРРО при здійсненні готівкової торгівлі, або ж використання КОРО для підприємців, що здійснюють діяльність у сільській місцевості.
Також податківець проінформувала про подовження терміну дії податкової амністії до 1 березня 2023 року, та нагадала, хто з громадян може скористатися одноразовим декларуванням, та що є об’єктами даного декларування. При цьому наголосила, що сплативши у повному обсязі одноразовий збір, фізична особа звільняється від відповідальності за порушення податкового та валютного законодавства.
Окрім того, Олександра Бойчук нагадала відвідувачам і про їх обов’язок перед державою – належну сплату податків у тому числі й майнових, нараховані суми яких тепер відображаються в Електронному кабінеті платника. Також податківець звернула увагу, що до кінця року громадяни можуть також скористатися правом на податкову знижку.