Про подання звітності в електронній формі нещодавно на черговому тренінгу з івано-франківськими платниками розповів старший державний інспектор Івано-Франківської ДПІ ГУ ДПС в Івано-Франківській області Роберт Ануліч.
Податківець наголосив, що за допомогою сервісу Електронний кабінет платника можна подавати звітність та сплачувати податки. За його словами, в приватній частині «Електронного кабінету» авторизовані платники мають можливість дистанційної роботи в режимі он-лайн, зокрема щодо облікових даних, подання та перегляду поданої звітності, реєстрація програмного РРО, перевірки стану розрахунків з бюджетом, сплати податків та зборів та листування з органами ДПС.
На завершення Роберт Ануліч, звернув увагу присутніх на обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО у разі проведення готівкових розрахунків суб’єктами господарювання.