Про одноразове спеціальне декларування активів фізичних осіб та інші новації податкового законодавства на черговій зустрічі з платниками податків розповіла начальник відділу електронних сервісів Івано-Франківської ДПІ ГУ ДПС в Івано-Франківській області Ірина Малихіна.
Податківець наголосила, що можливість громадян добровільно легалізувати свої активи за зниженими ставками оподаткування продовжено до 1 березня 2023 року. Також поінформувала про об’єкти, які підлягають декларуванню, в які терміни необхідно сплатити одноразовий збір та які громадяни мають право скористатись податковою амністією.
На завершення посадовець звернула увагу присутніх на обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій чи програмних РРО у разі проведення готівкових розрахунків суб’єктами господарювання та забезпечення покупцям можливості здійснення розрахунків за допомогою платіжної картки через банківський термінал.