Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На засіданні робочої комісії Громадської ради обговорили податкові новації

опубліковано 06 травня 2022 о 16:55

На засіданні робочої групи громадської ради з питань підготовки пропозицій щодо вдосконалення податкового законодавства представники громадськості обговорили основні зміни податкового законодавства, які набули чинності в період дії воєнного стану.

Зокрема, говорили про надання прав платникам податків, у разі неможливості сплачувати податки, чи подавати звітність - відтермінування їх податкових обов’язків на період після завершення дії воєнного стану. Також обговорили новації щодо порядку та термінів переходу платників податків на спеціальну групу єдиного податку за ставкою 2 відсотки, про відновлення фактичних перевірок суб’єктів господарювання та обов’язкове застосування РРО.

Також розглянули питання декларування доходів громадян, отриманих ними у 2021 році та податкової амністії. 

Як зауважили члени робочої комісії, зниження податкового тиску на бізнес в умовах війни є правильний крок, однак і представникам бізнесу необхідно бути сумлінними і своєчасно виконувати свої податкові обов’язки. За словами представниками громадськості сьогодні особливо важливим є питання наповнення бюджету задля підтримки економіки країни та ЗСУ.