Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Протокол установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області

20.12.2019

П Р О Т О К О Л   

  установчих зборів для формування  Громадської  ради  при  Головному  управлінні ДПС в Івано-Франківській області

 17.12.2019                                                                  м. Івано-Франківськ

Присутні:

представники інститутів громадянського суспільства – учасники установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області (відповідно до протоколу  засідання Ініціативної групи від 26.11.2019 року №2) в кількості 19 осіб (список додається).

Представники ГУ ДПС в області:

в.о.начальника ГУ ДПС в області Якимишин Юрій;

начальник відділу комунікацій ГУ ДПС в області Мороз Мар’яна;

заступник начальника відділу комунікацій ГУ ДПС в області Назарчук Олена.

Відкрив засідання Голова ініціативної групи  з  підготовки  установчих  зборів  для формування  Громадської  ради  при  Головному  управлінні ДПС в Івано-Франківській області Микитка Геннадій, який запропонував наступний порядок денний:

1. Обрання голови установчих зборів.

2. Обрання секретаря установчих зборів.

3.Інформація про проведену роботу Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДПС в Івано-Франківській області.

4. Визначення кількісного та персонального складу Громадської ради.

5. Обрання складу Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

6. Обговорення проекту Положення про Громадську раду.

7. Різне.

ГОЛОСУВАЛИ: за запропонований порядок денний

«За» – одноголосно.

З питання 1 порядку денного:

ВИСТУПИВ: голова Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної фіскальної служби Сірецький Володимир, який запропонував обрати головою установчих зборів президента Центру європейської інтеграції Микитку Геннадія.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 18

«проти» – 0

«утримався» – 1.

ВИРІШИЛИ: головою установчих зборів обрати президента Центру європейської інтеграції Микитку Геннадія.

З питання 2  порядку денного

ВИСТУПИВ: голова установчих зборів Микитка Геннадій, який запропонував обрати секретарем установчих зборів заступника начальника відділу комунікацій ГУ ДПС в області  Назарчук Олену.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: секретарем установчих зборів обрати заступника начальника відділу комунікацій ГУ ДПС в області Назарчук Олену.

З питання 3  порядку денного

ВИСТУПИВ: Микитка Геннадій - голова Ініціативної групи, який поінформував про результати роботи Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДПС в Івано-Франківській області.

Зокрема зазначив, що склад Ініціативної групи затверджено наказом Головного управління ДПС в Івано-Франківській області від 15.10.2019 № 209. Ініціативною групою проведено два засідання, зокрема: 16.10.2019 року та 26.11.2019 року, що оформлено протоколами №1 та №2 та ухвалено такі рішення:

1) обрано головуючого та секретаря ініціативної групи;

2) визначено дату та місце проведення установчих зборів;

3) затверджено форму заяви та перелік документів, необхідних для підготовки та подання інститутами громадянського суспільства;

4) узгоджено тексти повідомлення для громадськості.

Усі інформаційні матеріали разом зі зразками документів розміщено у рубриці «Громадська рада» на офіційному порталі територіальних органів  ДПС в Івано-Франківській області.

За результатами аналізу документів сформовано список з 21 кандидата, рекомендованих членами ініціативної групи для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області. Ініціативною групою встановлено, що пакети документів оформлені відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та рекомендацій ініціативної групи.  

З питання 4  порядку денного

ВИСТУПИВ: голова установчих зборів Микитка Геннадій, який запропонував затвердити склад Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області в кількості 21 представника, з числа поданих заяв від інститутів громадянського суспільства, шляхом відкритого голосування.

 ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: затвердити склад Громадської ради у кількості 21 особи.

ВИСТУПИВ: голова установчих зборів Микитка Геннадій, який озвучив список кандидатів, делегованих ІГС до Громадської ради та запропонував включити до складу Громадської ради усіх кандидатів, зазначених у списку.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – одноголосно.

З питання 5  порядку денного

ВИСТУПИВ: голова установчих зборів Микитка Геннадій, який запропонував затвердити результати голосування та включити до складу Громадської ради при ГУ ДПС в Івано-Франківській області 21 особу (список додається).

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: затвердити персональний склад Громадської ради при ГУ ДПС в Івано-Франківській області згідно озвученому списку.

 З питання 6  порядку денного

ВИСТУПИЛА: начальник відділу комунікацій ГУ ДПС в області Мороз Мар’яна, яка ознайомила з проектом Положення про Громадську раду при ГУ ДПС в Івано-Франківській області.

ВИСТУПИВ: голова установчих зборів Микитка Геннадій, який запропонував прийняти за основу та схвалити проект Положення про Громадську раду при Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Прийняти за основу запропонований проект Положення про Громадську раду при Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Голова установчих зборів Микитка Геннадій підбив підсумки та закрив засідання.

 

Голова установчих зборів                                         Геннадій МИКИТКА

Секретар установчих зборів                                       Олена НАЗАРЧУК

До списку